HOPTO
31,916,433 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Oldal: 17 / 24 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Norcs
Tag

Hozzászólások: 555
Lakóhely: Budajenõ
Regisztrált: 2011.06.30

x2 x11 x8
Elküldve: 2013.09.15 19:28
+1 zak!


Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.09.15 19:54
+2 !


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2013.09.15 19:55
Ebbõl mi lesz......... smileysmiley


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zsolt25
Moderátor

Hozzászólások: 1138
Lakóhely: Harkány
Regisztrált: 2012.06.21

x31 x23 x43
Elküldve: 2013.09.15 19:58
Matek óra smileysmileysmiley
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
fekete0012
Moderátor

Hozzászólások: 1349
Regisztrált: 2012.06.22

x25 x47 x45
Elküldve: 2013.09.15 21:32
Gabesz bocs hogy ezt neked be kell ide idézni a szabálykönyvbõl (Irányíthatatlan autóval a pályán közlekedni tilos! Ilyenkor azonnal le kell húzódni és ki kell állni a versenybõl. )de úgy tudom real versenyen is 3 kerékkel csak a boxig mehetsz nem tovább te pedig köröztél a pályán 3 kerékkel úgy hogy kimentél javíttatni de nem javították meg
Szerkesztette: fekete0012 - 2013.09.15 21:33
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.09.15 21:42
Bár még 3 kerékkel sem akadályoztam senkit (!!!), nyílván tisztában vagyok azzal, hogy ezt nem kellett volna, és ha büntit kapok elfogadom, mert jogos lesz.

Mindazonáltal nem kicsit vagyok ideges még mindig, mert biztos volt a 3.helyem, és az egyik boxkiállásomnál 50 másodpercig smiley cserélték a kereket és tankoltak 60 litert, a másiknál meg hozzá sem nyúltak a kocsimhoz, pedig vissza is mentem, hátha rosszul álltam be.......smileysmileysmiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zsolt25
Moderátor

Hozzászólások: 1138
Lakóhely: Harkány
Regisztrált: 2012.06.21

x31 x23 x43
Elküldve: 2013.09.15 21:46
Gabesz írta:
Bár még 3 kerékkel sem akadályoztam senkit (!!!), nyílván tisztában vagyok azzal, hogy ezt nem kellett volna, és ha büntit kapok elfogadom, mert jogos lesz.

Mindazonáltal nem kicsit vagyok ideges még mindig, mert biztos volt a 3.helyem, és az egyik boxkiállásomnál 50 másodpercig smiley cserélték a kereket és tankoltak 60 litert, a másiknál meg hozzá sem nyúltak a kocsimhoz, pedig vissza is mentem, hátha rosszul álltam be.......smileysmileysmiley


50 mp-nél nem lehet hogy felfüggesztést is javítottak? nekem akkor volt ijen hosszú 67 mp smiley
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.09.15 22:03
Zak! Azért volt kivizsgálva a kettõtök közötti verseny, mert az egyik fél nem érezte azt fairnek. Óvott, ily módon a BT-nek kötelessége kivizsgálni az esetet. Biztosíthatlak, hogy imi körei is át voltak vizsgálva. Ha csak te lettél volna átvizsgálva, és szigorúan a szabályok szerint büntetünk, akkor nem ennyi büntetést kaptál volna, ebben is biztos lehetsz! A BT mindig a hülye, és akárki ellen születik döntés az rögtön ki van akadva! Az egész csatátok ki lett vizsgálva és ez volt az ésszerû büntetés több ember véleménye alapján!

És hogy a BT öli meg a versenyzést?! Kérlek szépen, ha a fair és a másikat figyelembe vevõ versenyzés folyna mindig, a BT-re sosem lenne szükség! Mindezt minek magyarázom... Jó néhányszor eljátszodják egyesek ezt, ahelyett hogy inkább próbálnák úgy nézi a dolgot: hm, lehet hogy én is hibás voltam. Legközelebb jobban figyelek! Sajnos ez nálad nem igazán mûködik, ugyanis elég gyakori szereplõje vagy a BT híreknek, annak ellenére hogy már egy ideje szuperliszenses vagy. DE biztos a BT hoz rossz döntéseket... smiley Továbbá ha problémád van azzal hogy Fekete megóvja, ami neki nem tetszik, azt beszéld meg vele és ne a BT-t ócsárold légyszives. Köszi!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.09.15 22:12
zsolt25 írta:
Gabesz írta:
Bár még 3 kerékkel sem akadályoztam senkit (!!!), nyílván tisztában vagyok azzal, hogy ezt nem kellett volna, és ha büntit kapok elfogadom, mert jogos lesz.

Mindazonáltal nem kicsit vagyok ideges még mindig, mert biztos volt a 3.helyem, és az egyik boxkiállásomnál 50 másodpercig smiley cserélték a kereket és tankoltak 60 litert, a másiknál meg hozzá sem nyúltak a kocsimhoz, pedig vissza is mentem, hátha rosszul álltam be.......smileysmileysmiley


50 mp-nél nem lehet hogy felfüggesztést is javítottak? nekem akkor volt ijen hosszú 67 mp smiley


Nem. Direkt beállítottam, hogy ne javítsanak semmit...smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2013.09.15 22:42
Tusy írta:
Zak! Azért volt kivizsgálva a kettõtök közötti verseny, mert az egyik fél nem érezte azt fairnek. Óvott, ily módon a BT-nek kötelessége kivizsgálni az esetet. Biztosíthatlak, hogy imi körei is át voltak vizsgálva. Ha csak te lettél volna átvizsgálva, és szigorúan a szabályok szerint büntetünk, akkor nem ennyi büntetést kaptál volna, ebben is biztos lehetsz! A BT mindig a hülye, és akárki ellen születik döntés az rögtön ki van akadva! Az egész csatátok ki lett vizsgálva és ez volt az ésszerû büntetés több ember véleménye alapján!

És hogy a BT öli meg a versenyzést?! Kérlek szépen, ha a fair és a másikat figyelembe vevõ versenyzés folyna mindig, a BT-re sosem lenne szükség! Mindezt minek magyarázom... Jó néhányszor eljátszodják egyesek ezt, ahelyett hogy inkább próbálnák úgy nézi a dolgot: hm, lehet hogy én is hibás voltam. Legközelebb jobban figyelek! Sajnos ez nálad nem igazán mûködik, ugyanis elég gyakori szereplõje vagy a BT híreknek, annak ellenére hogy már egy ideje szuperliszenses vagy. DE biztos a BT hoz rossz döntéseket... smiley Továbbá ha problémád van azzal hogy Fekete megóvja, ami neki nem tetszik, azt beszéld meg vele és ne a BT-t ócsárold légyszives. Köszi!


Egyáltalán nem állt szándékomban ócsárolni senkit, csupán rossz írányúnak tartom az irányt amerra halad a Hopto! Egyáltalán nem lenne gond a zéró toleranciával, amennyiben be lenne tartatva, de így hogy valakinek valamikor be van tartva valakinek pedig nincs, így ez rengeteg igazságtalanságot és zsörtölõdést szül!
De akkor szeretném megkérdezni hogy pontosan mi alapján született a döntés?? Továbbá kiváncsi lennék hogy mit kellett volna tegyek? Vegyük az "ütközést" például: Imi szélárnyékból legyorsul egymás mellett vagyunk õ kicsit elõrébb én a belsõ íven õ kívül, mindketten fékezünk, én egyenes vonalon abban reménykedve hogy egymás mellett elfordulunk és meg tudom tartani a belsõ ívet, Imi befele húzódva veszi a féktávot, és mire észlelem hogy rámcsukja az ajtót már nem tudok lefékezni és minimálisan megkoccolom... én így láttam az esetet? Ha õ vált irányt féktávon és nem ad helyet nekem akkor miért én hibáztam?? Nyilván nem akartam visszaengedni mert nem éreztem úgy h hibáztam volna, sõt verseny közben még abba se voltam biztos h összeértünk!
Továbbá arra is kiváncsi lennék hogy ha büntetik a szélesítést akkor ahogy te is mondtad, énse csak abban a 4 estben hagytam el a pályát, akkor miért pont arra a 4 esetre kaptam büntit, továbbá ha Imi is ki lett vizsgálva akkor õ miért nem kapott egyikér se?? Én ebben akárhogy keresem sehogy se látok logikát!
És férreértés ne essék, nem haragszok Imire, mert sztem egyáltalán nem érdemel õ se büntetést, hisz igazából egy ártalmatlan versenyszitu volt!! A pályaelhagyásai is olyanok voltak, hogy kopó gumikon szélárnyékba vezetve szinte lehetetlen végig belülmaradni ezen a pályán ha gyors akarsz lenni! néha bele fogsz hibázni! Én csak azt nem értem hogy nekem miért vannak ennek következményei és a többieknek miért nnics, mert gyanítom nemcsak mi ketten vettük itt ott szélesre!!
Ezért gondolom hogy a Zeró tolerancia csak elviekben mûködik, meg az idõmérõn, de futamon nem. És ez így minden csak nem fairplay!
Arra pedig hogy én sokat szerepelek a BT-ben van egy egyszerû magyarázat: Imi mindig megóv smiley A többiek meg azért nincsenek mert a régi motorosok és a Teamspeakes társaság kimondva kimondatlanul soha nem óvja egymást!!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zsolt25
Moderátor

Hozzászólások: 1138
Lakóhely: Harkány
Regisztrált: 2012.06.21

x31 x23 x43
Elküldve: 2013.09.15 23:08
A többiek meg azért nincsenek mert a régi motorosok és a Teamspeakes társaság kimondva kimondatlanul soha nem óvja egymást!![/quote]

1. hülyeséget állítasz
2. Mi legalább megtiszteljük egymást hogy beszélgetünk.
3. Óvás azért nem szokott lenni mert verseny közben beszélgetni szoktunk és a gond adódna rászólunk a másikra hogy óvatosabban.

Ui: mielõtt bárki hülyeséget szólna hozzá vagy megint jönne az összeesküvés elméletével a BT nem tartozik senkinek magyarázattal ( én is kaptam már büntetést) és nem reklamáltam ennyit mint egyesek..........smiley
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.09.15 23:39
Vegyük az ütközést. Imi teljesen elõtted volt már, még az egyenesben eléd került, ezért õ a szabályzat szerint az elsõbbséget élvezõ, ahogy a kanyarra ráfordult. Másodszor elég messze voltál, onnan bepróbálkozni, ráadásul a külsõ ív volt a gyorsabb, ez borítékolható volt, hogy legalább összeérés lesz.
Abban igazad volt, hogy rádhúzott kissé féktávon így õ is hibás volt az ügyben. Eddig ez így versenyszituáció, csakhogy te ezzel pozíciót szereztél, nem maradt meg a felállás. Ha a kanyar közepén nem lököd meg éppen annyira, hogy megcsússzon, biztos hogy nem elõzted volna meg, ugyanis elõnyösebb pozícióban volt. Ez vitatható tovább, azonban a helyzet "súlyosságához" mért a büntetés is. Az meg hogy te abban sem voltál biztos, hogy összeértetek, a "törvény nem ismerete nem mentesít a büntetés alól" helyzet. Ezt nem is értettem miért írod.

És akkor a vágások: szélárnyékra hivatkozni a te esetetben nem volt szerencsés, ugyanis pont nem te voltál az, aki szélárnyékban ment végig.
A BT a döntéssel mindkét felet, és az egész mezõnyt is próbálta figyelembe venni. Kompenzáltuk a szélesítéseiteket. Megbüntethettünk volna mindkettõtöket mindegyik vágásért, akkor meg az nem lett volna fair, mert akkor a többiekhez viszonyítva szereztetek volna nagy hátrányt. Ha szigorúan a +3sec/pályaelhagyás alapján büntettük volna csak azokat a vágásaitokat, amelyek ugyanazokban a kanyarokban történtek többször, 30 sec körülire jött volna ki a bünti. Szóval én ezt nem nevezném zeró toleranciának, ugyanis szinte nem is kaptál büntetést a szabályzat szerint. És hogy, miért így csináljuk? Azért mert a BT-nek sem ideje, sem kedve nincs minden egyes versenyzõ futamát átvizsgálni, hogy igazán fair legyen a dolog!

Szerintem abszolút nem kaptál súlyos büntetést, ha ennyire nem tartod igazságosnak, legközelebb TS-en keress fel, és megbeszéljük a dolgot. Viselkedj úgy a pályán, ahogy szeretnéd hogy veled is viselkedjenek. Te elnézted Iminek, hogy õ szélesített mert úgy vélted ez benne van a pakliban. És ez így rendjén is van. De Imi szerint ez nem volt rendjén, és joga van hozzá hogy megóvja. Ilyen esetben a BT-nek meg kötelessége kivizsgálni az ügyet és a szabályzat szerint intézkedni.

Remélem elégséges válaszokat adtam a kérdéseidre. Azt is vedd figyelembe, hogy a BT is emberekbõl áll, nem hozhatnak minden egyes helyzetben tökéletes és egyformán igazságos döntést. (Lásd real F1). Ha még ezek után sem értesz valamit, vagy te nem úgy látod, TS-en keress meg, és tovább vitathatjuk a dolgot.

PS: Ki mondta hogy, futamon is zéró tolerancia van? smiley
Szerkesztette: Tusy - 2013.09.15 23:55
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2013.09.16 00:29
nemtudok Ts-t használni, mert se mikrofon nincs és szar a hangkártyám is ! különben már rég lettem volna!! Az ütközéses esetben nekem aza véleményem hogyha nemhúz rám akkor nincs ütközés... de igazad van vitatható, arra a kérdésre nem kaptam választ, hogy a vágásért miért én kaptam csak büntetést és Imi akit megvizsgáltatok szintén, nem kapott. A büntetés súlyával egyáltalán nincsen problémám, csupán azzal hogy a nálam jóval agresszívebben támadó fél aki töbször is megkoccolt, megúszta totál szárazon, és bár elfogadom a BT döntését, eggyet nemkell vele értsek, de tanultam a hibámból. eddig nem óvtam mert kicsinyeskedésnek tartom, de ezentúl minden esetet meg fogok óvni! és akkro nem lessz ilyen kérdés több!
Részemrõl lezárva a téma!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.09.16 00:34
Mert te szélesítettél többször, ennyire egyszerû. Nem minden vágást vettünk figyelembe, ebben is az ésszerûségre törekedtünk. És ebben hibát meg az talál aki akar. Errõl ennyit.

EDIT: És mivel a megkoccoláson kívül semmi nem történt (pozició váltás/ sérülés) nem is büntethetõ.
Szerkesztette: Tusy - 2013.09.16 00:42
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.09.16 14:02
zsolt25 írta:
A többiek meg azért nincsenek mert a régi motorosok és a Teamspeakes társaság kimondva kimondatlanul soha nem óvja egymást!!


1. hülyeséget állítasz
2. Mi legalább megtiszteljük egymást hogy beszélgetünk.
3. Óvás azért nem szokott lenni mert verseny közben beszélgetni szoktunk és a gond adódna rászólunk a másikra hogy óvatosabban.

Ui: mielõtt bárki hülyeséget szólna hozzá vagy megint jönne az összeesküvés elméletével a BT nem tartozik senkinek magyarázattal ( én is kaptam már büntetést) és nem reklamáltam ennyit mint egyesek..........smiley


1. Nem állít hülyeséget smiley
2. A tisztelet nem (csak) a megbeszélésnél kéne mûködjön, hanem a pályán is hamár versenyrõl van szó.

Ui : Még szép hogy nem reklamáltál, mert kb.egyszer kaptál büntit azt is jogosan ! smiley

Mellesleg a TE vezetési stílusoddal sosem volt gond, szerintem bárki megmondja, hogy Fair versenyzõ vagy. smiley
A kérdés : a "TS-Team" egyéb tagjai miért nem tudnak esetleg rólad példát venni smileysmiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerkesztette: Gabesz - 2013.09.16 14:02
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.09.16 14:11
Tusy írta:
Imi teljesen elõtted volt már, még az egyenesben eléd került, ezért õ a szabályzat szerint az elsõbbséget élvezõ, ahogy a kanyarra ráfordult.

Na ne vicceljünk !
Ha valaki pár centivel, netán fél méterrel elõrébb van, de egymás mellett vannak már rég nincs elsõbbsége.
Ennyi erõvel bárki hasonló helyzetben ráhúzhat a másikra és akkor a másik fél büntetve lehetne smiley

Tusy írta:
elég messze voltál, onnan bepróbálkozni

Ezt ne mondja meg nekem senki, hogy hol és mikor próbálkozhatok, Wéberék is fél órán át mondták, hogy a Mansell-kanyarban lehetetlen, Grosjean két perc múlva mégis megcsinálta ! smileysmiley

Tusy írta:
csakhogy te ezzel pozíciót szereztél, nem maradt meg a felállás. Ha a kanyar közepén nem lököd meg éppen annyira, hogy megcsússzon, biztos hogy nem elõzted volna meg, ugyanis elõnyösebb pozícióban volt.

Mills-ben Imi pontosan ugyanígy elõzött meg engem, meg is óvtam, de nem kapott büntetést !
Akkor hol van itt a következetesség, kérdezhetnénk ?!
Ja, a BT is csak emberekbõl áll.....smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.09.16 15:32
Na ne vicceljünk !
Ha valaki pár centivel, netán fél méterrel elõrébb van, de egymás mellett vannak már rég nincs elsõbbsége.
Ennyi erõvel bárki hasonló helyzetben ráhúzhat a másikra és akkor a másik fél büntetve lehetne

Pedig a tesztkérdésben ezer meg ezer alkalommal ezt válaszoltátok. Nem rémlik? smiley

Mills-ben Imi pontosan ugyanígy elõzött meg engem, meg is óvtam, de nem kapott büntetést !
Akkor hol van itt a következetesség, kérdezhetnénk ?!
Ja, a BT is csak emberekbõl áll.....


Erre az esetre nem emlékszem, de ha te mondod biztosan így volt. smiley
Itt mindenkinek igaza van csak a BT-nek nem. Sajnos amikor beregisztráltatok, elfogadtátok a BT felsõbbségét.

Viszont arra az esetre meg emlékszem amikor te elõzted meg thomast az utolsó körben wtcc-n ugyanígy. Meg lettél büntetve. Itt a következetesség.
Szerkesztette: Tusy - 2013.09.16 15:42
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Szanto Ruben
Tag

Hozzászólások: 437
Lakóhely: Arad
Regisztrált: 2010.11.06

x3 x2
Elküldve: 2013.09.16 15:44
Hú öcsém ennyit nem olvastam életemben..smileye megérte smiley smiley


"A csapatmunka fél gyõzelem, lényeg a csapatszellem."
Kimi Räikkönen:"Túl sok ember törekszik arra, hogy az legyen mint amit mások elvárnak tõle, de ez semmit sem jelent. A lényeg az, hogy Önmagad légy"




Tanitványom:Vaken
Mesterem:Ferenczi Csongor
Kimi Räikkönen: Ha leírsz engem, valóban nem ismersz!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.09.16 15:53
És ha már megmondó-show van:

2. A tisztelet nem (csak) a megbeszélésnél kéne mûködjön, hanem a pályán is hamár versenyrõl van szó.


De jó, hogy pont te mondod ezt. Pont te elõtted félek menni, mert mindig olyan agresszív féktávokkal operálsz, hogy mindig csak azt nézem mikor fogsz kilökni. Pont te, aki tudatosan 3 kerékkel visszatérsz a pályára és veszélyezteted mások versenyét. smiley

a "TS-Team" egyéb tagjai miért nem tudnak esetleg rólad példát venni


A TS team egyéb tagjai? Ki az akivel problémád van. Azt írd meg egyenesen és ne általánosíts lágyszíves. Elõbb vegyél példát te is, aztán írjál ilyesmiket. smiley
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.09.16 15:58
Így van Tusy.
Ha bizonyos embereket (pl.engem) kell büntetni, akkor mindig van következetesség, látod most saját magad ismerted el a "BT-mutyit" smileysmileysmiley

A tesztkérdéseket nyílván ismerem, sõt, hiszed vagy sem, az érvényben lévõ, elõzésre vonatkozó szabály hatályba lépésének dátumára is emlékszem : 1995 - Magyar Nagydíj smiley

Tudod, amikor Te még csak majdnem 3 éves voltál.... smileysmileysmiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Oldal: 17 / 24 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]