HOPTO
31,915,738 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Oldal: 21 / 24 << < 18 19 20 21 22 23 24 >
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.14 21:42
Egyébként sokkal jobban idegesít bármilyen restartnál, hogy hetek óta alig vagyunk futamon.
Nem tudom milyen bajnokság lesz OW-T után, de kíváncsi leszek hányan jönnek majd, mert ez az átlag 10 ember elég gyászos smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerkesztette: Gabesz - 2013.10.14 21:42
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Adam
Tag

Hozzászólások: 1136
Lakóhely: Szany
Regisztrált: 2008.12.31

x11 x24
Elküldve: 2013.10.14 21:42
hogy nincs resi.

nah jo, bocs hogy felhoztam a témát...
de 2009 óta itt vagyok, és a szabályzatba még mindig az van beirva hogy a ligában nincs restart. Nemrég jött elõ, az a modositás hogy a FELVEZETÕ körön lehet kérni. De nem rajt után.

na nyugi smiley legyen resi. csak aztán megint pörög a villanyóra ezerrel a semmiért. fél órákat ülünk a semmiért minden egyes vasárnap.

amugy befelyeztem. és elnézést még egyszer hogy felhoztam a témát, de vasárnap kicsit ideges lettem az esetekért.... bocsbocs
Szerkesztette: Adam - 2013.10.14 21:44
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.14 21:43
Inkább a próbarajtokba ne szólj bele !! smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zsolt25
Moderátor

Hozzászólások: 1138
Lakóhely: Harkány
Regisztrált: 2012.06.21

x31 x23 x43
Elküldve: 2013.10.14 21:50
Adam írta:
hogy nincs resi.

nah jo, bocs hogy felhoztam a témát...
de 2009 óta itt vagyok, és a szabályzatba még mindig az van beirva hogy a ligában nincs restart. Nemrég jött elõ, az a modositás hogy a FELVEZETÕ körön lehet kérni. De nem rajt után.

na nyugi smiley legyen resi. csak aztán megint pörög a villanyóra ezerrel a semmiért. fél órákat ülünk a semmiért minden egyes vasárnap.

amugy befelyeztem. és elnézést még egyszer hogy felhoztam a témát, de vasárnap kicsit ideges lettem az esetekért.... bocsbocs



Én is csöppet ideges voltam smiley
De fel lehet fogni 2 próbarajtnak mivel ugye ez az újoncok bemutatkozó verseny sorozata ( kár hogy kevés mint égen a fehér holló) szóval mindenképp kellet volna 2 prb rajtsmiley
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
grande
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2013.03.27

Elküldve: 2013.10.14 21:55
Gabesz írta:
Nem tudom milyen bajnokság lesz OW-T után, de kíváncsi leszek hányan jönnek majd, mert ez az átlag 10 ember elég gyászos smiley


Várom én is. smiley
Az én nyomorom, de sajnos a nascar nem feküdt nekem, és ehhez a folyamatos mod cserélgetõs bajnoksághoz meg öreg vagyok. smiley
Általában a bajnokság felénél szoktam ráérezni az aktuális versenykörülményekre. smiley Ezért maradtak ki mostanában a futamok.
Szóval várom hogy mi lesz. smiley


Four wheels move the body
Two wheels move the soul
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2013.10.14 22:32
Gabesz írta:
Egyébként sokkal jobban idegesít bármilyen restartnál, hogy hetek óta alig vagyunk futamon.
Nem tudom milyen bajnokság lesz OW-T után, de kíváncsi leszek hányan jönnek majd, mert ez az átlag 10 ember elég gyászos smiley


Sajnos ez minden bajnokságra jellemzõ mostanában... emléxem mikor elkezdtem a szimezést, még az uccsó futamokon is teltház volt! Azóta pedig már aza jellemzõ hogy a szezonok második felében már csak a TS team plusz egy két kósza bárány van! Anélkül h vitát szítanék, de fel lehet tenni a kérdést hogy vajon miért ....

ui.: én is kihagytam az elmúlt pár futamot, már többször kifejtettem h miért, de ez a mod most megint olyan hogy lehet, ha az idõm engedi akkor elindulok!!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.15 10:46
Itt a Hopto-n is vannak hullámvölgyek ilyen tekintetben, de mostanában sajnos egyre gyakrabban. A mostani pangást pl. nem értem, utoljára tavaly nyáron voltunk ennyire kevesen a retro futamokon smiley

Mondjuk ha Én Admin lennék, akkor rendszeresen bombáznám szavazásokkal a népet, hátha kiderülne valami az okokról.


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Adam
Tag

Hozzászólások: 1136
Lakóhely: Szany
Regisztrált: 2008.12.31

x11 x24
Elküldve: 2013.10.15 11:15
szerintem az egész szimulátor közösségnél van gond. Mai fiatalok sztem mar inkabb lövöldöznek meg strategiai jatekokkal tolják.... Tehat szerintem fogynak a szimesek alapbol.
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.15 11:29
Meg alkalmazkodni is lusták.
Rengeteg liga van manapság és szinte mindenhol kevesen vannak.
Mindenhol más-más szabályok vannak, és ha valami nem tetszik nekik inkább elmennek máshova.


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2013.10.15 11:46
Gabesz írta:
Itt a Hopto-n is vannak hullámvölgyek ilyen tekintetben, de mostanában sajnos egyre gyakrabban. A mostani pangást pl. nem értem, utoljára tavaly nyáron voltunk ennyire kevesen a retro futamokon smiley

Mondjuk ha Én Admin lennék, akkor rendszeresen bombáznám szavazásokkal a népet, hátha kiderülne valami az okokról.


Sztem pedig a napnál is világosabb hogy mi az oka... de lehet h nekem nincs igazam!! Az biztos hogy én sokmindent naggyon másképp csinálnék, persze elképzelhetõ h beletörne a bicskám!!

Abban viszont igazad kell adjak, hogy minél fiatalabb a generáció annál kevesebb a kitartás, de nem lehet õket ezért hibáztatni, hisz ezt neveli beléjük a világ!!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.15 12:53
zak05 írta:
Sztem pedig a napnál is világosabb hogy mi az oka...


Tudom mire gondolsz és igazad van, az általam említett tendenciákon kívül is vannak problémák...


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
mumus70
Tag

Hozzászólások: 3087
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.06.28

Elküldve: 2013.10.15 13:56
Nálam, ha valakit érdekel, (persze az ismert Connector probléma mellett) engem az tartana most vissza, hogy bár az ötlet jó, porcikám se kívánja a hetente mod pilinckázásokat, én felrakok egyet, aztán lenyomunk 20 futamot vele, aztán fél év múlva megint rászánom magam a hülye könyvtár másolgatásokba. De ez lustaság. Aztán a trollok, akik jönnek egy két futamra, lezúznak mindenkit, aztán tovább állnak, gondolom ezt fõállásban csinálják, ahol éppen látnak nyitott szerót. (Lásd Race On szerók, ahol ez ismert probléma, az Olasz macskazabálók terrorizálják a nyitott szerókat) Utalva a sok liga kérdésre, van olyan liga ahol hétrõl hétre full telt házzal üzemel, 24-26 rendszeres!!!!!!! indulóval, de ott mondjuk kicsivel több ambícióval is rendelkezik a ligavezetõ, és bár fizetõs, vér profi szervezõi, és lebonyolítási rendszerben fut. ( saját tv-s stáb, közvetítés, RFE, pont - kreditrendszer, év végi díjazás, folyamatos infrastruktúra fejlesztés, kiegészítõ szoftverek, automatikus ütközés méréssel való kredit levonások általi fegyelem betartatása stsmiley vagy máshol nem a "kötelezõ" izzadságos RFT rémségekkel történõ monoton real szezon koppintások alkalmazásával, hanem kitûnõ mod választásokkal tartják ott az embereket, különleges szériákkal, ami megint csak két élû fegyver, mert valakinek vagy bejön pl az autocross, vagy KGST mod, vagy nem. Tény hogy rengeteg kicsi liga vergõdik vagy szünetel a 3-5 fõs stabil indulóval, amire megoldás lenne a liga egyesítés, csak hát ugye a kecske meg a káposzta esete, ki engedjen kinek, ki menjen a másikhoz és miért õ..... Engem az UFO-k is kifejezetten frusztrálnak, na, nekik meg nem a mezei ligákban kéne idegesíteniük a kis halakat, nem tudom miért nem indulnak az FSL VB-n például, Báldi Gergõékkel....... ja segítek, mert ott pl fasorban sem lennének........

Én emlékszem, amikor ide jöttem pár éve, azt sem tudtam merre kapjak annyi bajnokság volt egy héten, (T1-2, OW'-2) stb. és általában a legkevesebb a 15 induló volt mindenhol...... ha van aki (tudjuk, szabadidõ stsmiley komolyabban szeretné felvirágoztatni eme nagy múltú ligát, szerintem a gyökerekhez kellene visszamenni. Sose felejtem el pl asszem a tavalyi karácsonyi kupát, amit két nap alatt nyomtunk le, és nagyon király különleges hangulata volt.......


Eat my dust!






Nem vagyok túl gyors, azt viszont stabilan tudom!
Csomagot kaptam LÁJF!
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.10.15 14:35
na kezd tetszeni ez a forum. Igy kellett volna korabban is. Kevesebb vadolgatas es perlekedes, tobb epito hozzaszolas. smiley

Mumus, ha fizeted nekem az indulashoz szukeseges penzdijat, szivesen indulok az FSR ligaban smiley Egyebbkent meg amikor en kezdtem jo par eve, es sosem tudtam nyerni, engem is frusztralt, de nem ugy, hogy elkuldtem volna a ligabol oket, hanem hogy hogyan tudnam oket utolerni. Nekem ez motivaciokent hatott, nem ellenkezoleg.

Egyebbkent, en is abban latom a problemat, mint amit mar ecseteltetek. Az ujaknak nincs kitartasuk mint azelott, es joval kevesebb is az erdeklode mint par eve. Szerintem a szim. orulet alabbhagyott, bar lehet ez csak a regi rF-et erinti.

Es persze, hogy lehet mindent jobban csinalni szervezesben is. Eppen ezert kellenek az otletek es/vagy vallakozo szellemu emberek. Azonban ha minden tokeletes lenne ezen a teren, akkor is lennenek egyeneke akinek valami nem tetszik. Szerintem ez szol a megertesrol es alkalmazkodokepessegrol is. Mindenesetre lesznek valtozasok az biztos.
Szerkesztette: Tusy - 2013.10.15 14:38
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.15 14:44
Én is kb. akkor jöttem ide, mint Mumus és gyakorlatilag le voltam nyûgözve, hogy a Hopto micsoda profi bajnokság, micsoda szervezés, mennyi párhuzamos bajnokság, mennyi állandó résztvevõ...stb.

Mára sajnos ennek a töredéke nem maradt smiley


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Tusy
Moderátor

Hozzászólások: 1163
Lakóhely: Kassa
Regisztrált: 2009.02.26

x43 x34 x32
Elküldve: 2013.10.15 14:57
Ha mindig teljes lenne a rajtracs a futamokon, es sokan nem fernenek be ezen kivul is, akkor lehetne tobb parhuzamos bajnoksag. De igy...

Miben volt mas a szervezes akkor?
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
schumi001
Tag

Hozzászólások: 1380
Lakóhely: Sopron
Regisztrált: 2011.04.01

x1 x3
Elküldve: 2013.10.15 15:32
Én még régebb óta vagyok itt, és õszintén nem tudom mi lehet. CiBa volt annó a fõadmin, akivel ha 2 szót váltottam. Nem tudnám eldönteni ki a jobb "boss". Az adminok is változtak, újak jöttek, régiek mentek el. Talán akik megszokták azt a teamet, azok mentek el, akik ezt szokták el / kitartóak és alkalmazkodtak, maradtak.
Egyébként szerintem is az a baj, hogy az embereket már nem érdekli a szimulátor, legalábbis az rFactor. Srácok, lássuk be, elavult technika, semmi újat nem tudunk mutatni rajta. Nincs normális büntetõ rendszere, nincs esõ benne, nincs gumifizika, semmi (nekem ezek hiányoznak). Nem tudom miben van a jövõ, rF2-ben pl. nem látom. Sajnos az új lehetõségek után kell nézni, akár egy F12013 (ami már végre vezethetõ), akár a Race játékok. A Hopto-nak sajnos reklámja sincs, ÉS ha lenne is, akkor se jönne senki, mert az rF már nem az, amit sokan SZÍVESEN játszanak. Õszintén megmondom, egyébként ahogy én is öregszem (lassan 2,5 éve itt vagyok), be kell ismernem, hogy már nem vonz az rfactor. Talán ennek is tudható be, hogy már én se indulok, és ha nem lesz valami fenomenális mód, akkor nem is fogok smiley Még mindig szimulátorozom, de nem az rFactorral. Szerintem ez az oka...


"A fék a gyávák pedálja, és szûk hely nincs, csak kevés lendület"
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.15 15:49
Tusy írta:
Miben volt mas a szervezes akkor?


Rosszul fogalmaztam, a szervezés pont az a része a dolognak, amire nem lehet panasz most sem.


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
Gabesz
Tag

Hozzászólások: 2167
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2011.08.16

x33 x40 x38
Elküldve: 2013.10.15 15:52
Gergõ sajnos látok igazságot abban, amit mondasz, és ez egyben szomorú is.
Elavult az rF ?
Lehet, de Race semmivel sem jobb, az F1 2013 gyerekeknek való, jó grafika, nem kell tudni vezetni, csillog-villog...stb.
Hiába, nincs az rF-en kívül másik olyan szimulátor, ami jelenleg ki tudná váltani a helyét.
AC, rF2, PCars....csak várunk rájuk szinte évek óta, és ha készek lesznek, akkor sem vagyok benne biztos, hogy a szimulátor közösséget ki fogják úgy elégíteni, ahogy az rF....


" Racing, competing is in my blood " / Ayrton Senna /
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
schumi001
Tag

Hozzászólások: 1380
Lakóhely: Sopron
Regisztrált: 2011.04.01

x1 x3
Elküldve: 2013.10.15 16:01
Való igaz, hogy az F1 2013 nem szimulátor. Példának hoztam fel smiley Race-nek a túraautó része kiváló. Tehát ha meglehetne azt oldani, hogy az adminok tudják használni, kezelni a konzollal, akkor oda átlehetne térni Túraautó bajnokságokkal. Bár a nyílt kasznit még mindig nem oldottuk meg.


"A fék a gyávák pedálja, és szûk hely nincs, csak kevés lendület"
Szerzõ RE: OW-T BEST MIX
zak05
Tag

Hozzászólások: 317
Lakóhely: Bonyhád nádasdi u 38
Regisztrált: 2010.08.20

x11 x9 x9
Elküldve: 2013.10.15 16:07
ha már mindenki, akkor énis megosztom részletesebben h sztem mi okozhatja a pangást, de senki ne sértõdjön mert építõ jellegü kritikának szánom: Elõször is vasárnapra nem kéne futamot rakni, meg úgy a 7végére általánosan nem mert péntek szombaton aki nem atom kocka az vagy a barátaival párjával vagy a családjával tölti az idõt! ráadásul sokan pl koleszosok vasárnap este visszautaznak sulijukba. aztán, fel kéne pezsdíteni kicsit a dolgokat! fordított rajtrács sprintfutam, ienek.... de a legnagyobb problémát nem ezek okozzák, hanem abból fakad amit sokan írtatok már, hogy nincs elég kitartás az újak részérõl... de én ezt máshogy közelíteném meg! sztem a példamutatással és az emberi hozzáálással, legfõbképp az öreg roókákéval van a gond! senkit nem megbántva, de sok öreg ufó ahelyett hogy segítene, inkább hagyja vergõdni a fiatalokat akiknek nicns tapasztalatuk. mondok egy példét, amikor megkaptam a 2es szintü licenszemet és bekerültem egy nehezebb bajnokságba nem értettem hogy az istenbe tudnak ennyivel jobbat rajtolni a srácok, kérdezgettem is de csak azt a választ kaptam hogy sokat kell gyakorolni, jó ütembe kell elkapni, míg végül elkezdtem untánaolvasni a neten és egy hozzászólásba találtam meg a titkot... az úgynevezett sztár ufók tehetségüket megszégyenítve nemes egyszerüséggeé mediumra állítják a TC-t... ez a titok nem a nagy tapasztalat meg gyakorlás. és én rájöttem de nem mindenki jön rá és õ elöbb utobb fel fogja adni, számtalan ien példét tudnék, setup sunyiskodásokkal és férrevezetésekkel... sok minden van amit még én se tudok a mai napig pedig már öreg motoros vok... ezért is mûködött a tagolás, lenti kategóriában az újoncok egymást segítve próbáltak egymás hátán feljebb kapaszkodni, ez totális teltházat eredményezett jó hangulattal változatos versenyekkel, de ahogy feljebb kerültek úgy jött a sunnyogás titkolózés és trükközés, hogy a nagyok meg tudják védeni seebességük titkát! én nem értem hogy ez miért jó?? trabanttal ferrári ellen nyerni ien nagy dicsõség lene?? ez a magyar mentalitás átragadt sajnos ide a Hoptóra is... nyerni bármi áron... megjegyzem amikor még ow1be teltház volt és 40-50 tesztidõ akkor a golden már réges rég évek óta haldoklott pontosan ezekért a dolgokért!! és akik nem kerülnek az összeszokott csapat közelébe és maguktól nem ismerik a trükköket (amik nem csak vezetésbeli trükkök hanem a játék hiányosságait kihasználó trükkök) azok elöbb utobb meg fogják unni! és elmennek máshova. És akkor itt bejön a TS team és a vele járó klikkesedés ami megintcsak árt... most a TC huszárok "álteljesítményébe" vs vezetési élmény kérdésbe nem mennék bele de ez is gond, bár lehet h ez csak engem zavar!

Én tennék egy olyan próbát hogy egy többszintes bajnokság, UGYANAZZAL A MODDAL, Setupolás nélkül (nem stock settel), helpek nélkül, és akkor bizony mindenki fel tudna kapaszkodni, OW1 és 2 Ugynazzal a moddal, és kiedülne h ki a tehetséges, és ki az aki csak 2 állásu kapcsolónak használja a pedálokat és a többit ráhagyja a driving aidekre!!

DE ami a legfontosabb lenne: tapasztaltak, tessék szeteket megosztani, segítkezni az újaknak, nem trükközni meg titkolózni, ez csak hobbi, nem lessz jobb munkád, több pénzed szebb barátnõd vagy jobb életed mert másodperceket versz a többiekre, sõt elárulom hogy még nagyobb megbecsülésed se, mert ha itt keresed az elismerést ahelyett h szórakoznál, akkor ott kurvanagy baj van... minél többen vagyunk annál nagyobb fun, még ha jönne egy két új ász is aki tönkreverne mindenkit!!
ENNYI

Oldal: 21 / 24 << < 18 19 20 21 22 23 24 >
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]