HOPTO
32,047,599 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Szerzõ Versenyzõk Életútja
VATANEN
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 1619
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2008.05.08

Elküldve: 2009.01.25 11:44
Ebbe a Témába írjátok le az életutatokat, kapcsolatotokat az rFactorral esetleg más ligákkal... Miindent ami segíti a Kommentátorokat a Közvetítésben.

Aki kihagyott volna valamit akkor küldje el Nekem privát üzenetben és akkor kiegészítem a beírását.

Egy versenyzõ csak egy hozzászólást jelenítsen meg.


PRACTISE AND N_JOY !
Szerkesztette: VATANEN - 2009.01.25 12:48
Szerzõ RE: VATANEN
VATANEN
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 1619
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2008.05.08

Elküldve: 2009.01.25 12:05
Nos 82 ben születtem a régi szockó korszakban amikor is mindenki egyenlõ volt és senkinek sem volt pénze.... Igy nem lett belõlem sem versenyzõ.... Bár 16 évesen lett volna esélyem gokartozni de pénz nem volt akkor sem.
As sebesség mindig is érdekelt meg az autók is igy autószerelõ suliban tanultam ahol jó kis alapokat kaptam...
Késõbb jelentkeztem vadászpilótának ahova már elsõ körben nem voltam alkalmas a aztán lejebb adtam és vitorlázó repülõket vezettem. a fizikához igazán itt kerültem a legközelebb. de mivel ott a föld távoli pontjához kell viszonyítani igy sebbesség érzetet az sem adott. eleget...

Manapság néha gokartozom és a pénzem nagyrészét egy 125 os pályamotorba ölöm. igaz ezt a tavalyi évben kezdtem el építeni de ha minden jól megy idén tudok indulni néhány barátommal a hungaroringen vele. persze csak teszt jelleggel.

a 3D szimulátoros játékok közel állnak hozzám bár az r factorral tavaly ismerkedtem meg. és a hopto ligába is akkor kerültem be.
Hamar Fõadmin lettem igy tesztelni nagyon kevés idõm marad.... leköt a liga sorsa.

Egy logitech momo kormányal versenyzek éppen
Jelenleg a ctdp 2006 mod a kedvencem
a pályák közül a nordschlieife ami nagyon tetszik bár szerintem a legnagyobb agyat igénylõ pálya mivel elég hosszú.

Röviden ennyi remélem elég a tv közvetítéshez.


PRACTISE AND N_JOY !
Szerkesztette: VATANEN - 2009.01.25 12:48
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Finland
Adminisztrátor

Hozzászólások: 2937
Lakóhely: Bonyhád
Regisztrált: 2008.01.05

x3 x12 x13
Elküldve: 2009.01.25 12:25
92-ben születtem, és egy kis faluban Tevelen lakok. Jelenleg egy Közgazdasági szakközépiskolában tanulok, a jövõben vagy könyvelõ vagy közgazdász lennéksmiley 2008. februárjában vettem meg az elsõ kormányomat ami egy olcsó Genius volt, már elõtte rátaláltam a ligára, elsõre megtetszett, és az elsõ versenyemen kört kaptam ami nem vette el a kedvem, hanem motivációt adott, hogy jobban kell teljesíteni, aztán jöttek a szezonban a jobb eredmények is(2 dobogó). A mai napig egy "picit" agresszív vezetési stílusom van, több autó távolságról is megpróbálkozok az elõzéssel,néha sikertelenül, amit a BT szokott is jutalmaznismiley
Nyáron vettem egy Logitech G25-öt, és komolyabban elkezdtem szimulátorozni, a szezon elején Admin lettem, és készítem a ligaversenyek összefoglalóit.
A kedvenc pályám Monaco,ahol az idei szezonban Silver ligában sikerült is nyernem. Minden pályán, minden moddal a lehetõ legmagasabb kormányzárral megyek. A vezetési stílusomnak a zárt kasztnis gépek fekszenek, amiben eredményeket is érek el, de egyre kevesebb idõm jut a ligára külsõ okok miatt, úgyhogy tesztelésre nincs idõm. Low/Medium TC-vel és némelyik pályán blokkolásgátlóval megyek, többi segítség off.


Akármihez fogsz, szenvedéllyel csináld végig.
Szerkesztette: Finland - 2009.01.25 13:03
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
jimbim31
Tag

Hozzászólások: 1421
Lakóhely: Nyíregyháza
Regisztrált: 2008.10.04

x6 x4
Elküldve: 2009.01.25 13:00
79-ben születtem,még pont bele fértem ebbe az évbe,mivel szilveszteri gyerek vagyok.15 éve élek Nyíregyházán,elõtte Vásárosnaményban laktam.Középsuli után elkezdtem dolgozni egy ital nagykerben,amit nagyon élveztem,és ahol sok embert megismertem.Ezután egy rokonom nyaggatot,hogy tud egy jó vagyonõri melót,menjek oda dolgozni! Letettem a vagyonõri vizsgát,a fegyver vizsgát,és azóta is ebben dolgozok. Mellette a családi vállalkozás vagyonvédelmi részét igazgatom!
A versenyzés mindig is érdekelt.Az rFactorral októberben ismerkedtem meg,és regisztráltam is magam a HOPTO-ba!Szerencsére hamar besorolt pilóta lettem,igaz pontot még nem sikerült szereznem,de eljön annak is az ideje!Viszont a zártkasznis versenyzés hozzám is közelebb áll,ott legalább szerzek pontokat.
Röviden ennyi! smiley
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Overdrive
Tag

Hozzászólások: 581
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2008.01.14

x1
Elküldve: 2009.01.25 15:07
Pesten születtem,1965-ben ...
Abban az idõben még nem nagyon jártak autók az utcákon.
Sorra jártam az iskolákat.
Van néhány szakmám, és egy szakközépiskolai végzettségem.
Az Eötvös Loránt Tudományi Egyetemre is jártam két évig ... ( mint takaritó )
Szinte mindennel foglalkoztam már ...
A repülésirányitótól kezdve a kutyakiképzõig, hogy csak két szélsõséges esetet emlitsek a repertoárból.
A barátnõim és a feleségeim mindig fiatalabbak voltak nálam smiley
A számitástechnika már az õsidõkben megérintett.
Egy Commodore 64- el kezdtem a 80- as években, majd késõbb az elsõk között áttértem a Pc-re.
Eleinte csak Gamer szinten, a mostani idõkben már felhasználóként is.
A szimulátorok fejlõdését már a kezdetektõl figyelemmel kisértem, és kb mostanra jutottunk el arra a szintre pl az rFactor miatt, amire már csettinteni szoktam.
1986 óta napi rendszerességgel vezetek autót.
A munkahelyemnek köszönhetõen szinte minden nagyságú, tipusú, gépjármûvet vezettem már.
Itthon egy Jimnyt hajtok amit nagyon szeretek.
Hobbiaim: off-road, solymászat, filmezés, szimulátorok fõleg rFactor f1, de kezdek a zártkasznis modba is beleszerelmesedni smiley
A Hopto ligának 2008 Január óta vagyok a tagja, szerény képességeimhez mérten, a BT munkájához is hozzájárulok.


Pensioners to the world!!
Szerkesztette: Overdrive - 2009.01.26 18:06
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Massimo
Tag

Hozzászólások: 42
Lakóhely: Sajósenye
Regisztrált: 2008.10.10

x2 x1
Elküldve: 2009.01.26 16:07
1993-ban születtem Miskolcon.
Születésem óta egy kis faluban Sajósenyén lakok. Jelenleg Miskolcra járok suliba Gépész szakmacsoportra. Közel áll hozzám a szimulátorozás ugyan is tevénykedek mezõgazdaság és árufuvarozási téren is. Minden álmom hogy egyszer kamion sofõr legyek. 20 hónapja vagyok már együtt barátnõmmel, de ezt a számot szeretném minimum 40 évre dagasztani és családot alapítani velesmiley Nagyon sok mindenhez õ adott nekem erõt .Most nekem kell neki segítenem lelkileg is. 2008 december 24.-én súlyos autóbalesetet szenvedtek, jelenleg is kórházban ápolják(márciusba lesz 16 éves).
2007-ben ismertem meg az Rfacor játékot, és 2008ban kaptam rá az online játékra és szeptemberbe találtam rá Hopto Ligára. Elég kimagasló eredménnyel jutottam be Silver ligába de már az elsõ futamon csalódást kellet hogy okozzak egykori McLarenes csapattársamnak Paliknak. Jelenleg a BMW Sauber istállónál szolgálok, Nem voltak eddig valami jó eredményeim a ligába de amint több idõt tudok a tesztelésre és a gyakorlásra szánni. Igérem egyszer megnyerem a Ligátsmileysmiley

Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Plett
Adminisztrátor

Hozzászólások: 7035
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2008.03.17

x2 x3 x4
Elküldve: 2009.01.26 16:21
1994. szeptember 1.-jén láttam meg a napvilágot Budapesten
Jelenleg a Harmat Általános Iskolába járok, remélhetõleg a Trefort Ágoston Szakközépiskolába fogok járni. 8 éves korom óta autóversenyzem PC-n. A nagy kedvenc az F1 Challenge volt egészen 2008-ig. 2007-ben hallottam elõször az rFactorról, ki is próbáltam de nem nyerte el a tetszésemet, igaz elég gyenge gépen próbáltam ki és mindenkit lefújoltam aki rFactorral játszott. 2008-ban azonban megtört a jég, jobb gépem lett és azóta csak rFactorral játszom. A ligában nincsenek valami jó eredményeim, de ezen próbálok változtatni a jövõben. smiley


Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Szabi
Tag

Hozzászólások: 68
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2008.08.13

x2
Elküldve: 2009.01.26 20:22
1994. június 24.én születtem Egerbe!
5-6 éves koromig Egerben is éltünk utána elköltöztünk Keszthelyre!Ott kb 3 évet éltünk és jöttünk fel Budapestre!Elöször alsóba a Nádasdy Kálmánba jártam utána mikor felsõs lettem vagyis 5-ben a Tamási Áronba jöttem át ahol jelenleg is tanulok!Nem vagyok valami jó tanuló de nem is annyira rossz!Közepes tanulónak számitok és a Bolyai János Szakközépbe szeretnék járni! Hobbyjaim:Foci:Jelenleg is focizok a Budafok Labdarúgó Cluba! Csatár poszton játszok de elégé jó vagyok edzõm szerint kapuba!
Az angol bajnokság a kedvencem és a Chelsea a kedvenc együttesem!

Imádom a szimulátor játékokat!2006-ben kezdtem érdeklõdni igazából a forma1 iránt! Michael Schumacher volt a kedvencem még vissza nem vonul utána lett Massa! 2007-ben rátaláltam a F1 Challenge 2007-re!Nagyon szeretem vele játszani!De ahogy minél többet játszottam annál jobban untam! Abba is hagytam egy ideig a szimulározást egy ideig de 2008 Nyár elején rátaláltam az rFactora!Agusztusba pedig a HOPTO Ligára! Elsõ futamom még szabad pilótaként játszottam!Sepangba viszzont már a McLaren hivatalos pilótája lettem smiley! De nem nagyon megy nekem itt mindig valami butaságot csinálok és nem megy a versenyzés! Ez a DSR pontjaimon is meglátszik! Kedvenc pályám Valencia! Most egy Logitech Formula Force EX kormányal megyek kb 1 hónapja az elött a jó öreg billel játszottam!
Hát Röviden ennyi
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
juan
Tag

Hozzászólások: 41
Lakóhely: Taksony
Regisztrált: 2008.09.08

x18 x17 x19
Elküldve: 2009.01.27 09:07
1992 -ben születtem Budapesten . A legelsõ F1 -es játék amivel játszottam még Commodore 64 -en volt de már akkor is lekötötött. Aztán jöttek a klasszikusok F1 2002 , GP4 , 99-02 mindegyikkel játszottam. 2008 . Augusztusában elkezdtem játszani az rfactorrral ami annyira megtetszett elkezdtem ligát keresni de nem találtam. A Hopto ligába szeptember elején keveredtem és nagy szerencsémre egy sorsoláson bekerültem a Honda csapatához. Az elsõ futamomon még nagyon izgultam de a futamok elteltével megtanultam azt hogy kapkodva nem lehet gyõzni ezért buktam el a Bahrein-i futamot is. Silverstone -i futam elött a Ferrari -hoz igazoltam. Örülök hogy ottlehetek a 2. helyen de ha rajtam múlik nem sokáig leszek ott.
Szerkesztette: juan - 2009.01.27 20:13
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
hyde81
Tag

Hozzászólások: 424
Lakóhely: Tornalja, Szlovákia
Regisztrált: 2008.04.09

x7 x9 x7
Elküldve: 2009.01.27 17:55
Nos: 81ben születtem, alapsuli befejezése után Kereskedelmi akadémiát sikerült befejeznem. suli befejezése után bútorüzletben dolgoztam 3,5 évig aztán pedig vettem batyumat elindultam a nagyvilágnak, szószerint Észak Irországba ahol 3,5 évet töltöttem. Jelenleg munkanélkül vaok.. smiley Elsõ szimulátoros játékomat asszem 1995ben játszottam ami nem más volt mint: Geoff Crammond's GP2 ami szerintem azokban az években egy csúcs, szuper szim játék volt. Lehet mondani, ezen nõttem felsmiley Aztán jöttek a GP3 illetve GP4 valamint az EA Sportsos F1 és hát most már kb. 1,5 éve az rFactor. Legjobb eredményeim: 1 gyõzelem a silver ligában illetve egy 2ik helyezés a gold liga futamán. Kedvenc pályáim: maláj, fuji, brazil Rémálom pályák: Hungaroring illetve Barcelona. Na röviden ennyi!
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
krisT
Tag

Hozzászólások: 1
Lakóhely: Szekszárd
Regisztrált: 2009.01.15

x1
Elküldve: 2009.01.28 19:20
Bár nem vagyok régóta HOPTO tag eddig egy gyõzelmem van a ligába célom pedig hogy asilver esetleg golden ligába eljussak smiley, de leírom énis. 1993. második téli hónapjának 18-ik napján bújtam elõ happy volt minden gyerekkoromba összesen egyszer vesztem 4 évesen egy rally versenyen nem csoda, hogy azóta imádom a motorsportokat. 7-8 éves koromba jórégen gokartoztam versenyszerüen azthiszem a második versenyemen borultam és az én szeretett anyám azóta nem engedi hogy beleüljek. 12 éves korom óta versenyzek f1ch volt elsõ játékom azthiszem jol emlékszem hamar ráuntam bár 2005-ig sokat játszottam vele volt olyan szerencsém akkor, hogy erõsebb gépem volt és elsõk között tértem át rfactorra rfactorral sokat játszottam játszom egészen mostanáig és még most is legjobb sokat indultam régen gt futamokon igy közel állnak hozzáma zártkasztnis autók. Kétszer indultam eddig 24 órás futamon egyszer a gt 1 osztályba másodikak lettünk smiley amire azóta is büszkék vagyunk. Középiskolába járok van egy barátnõm egy éve akit szeretek errõl az életemrõl ennyit. És egy verseny gokart építési munkáiban tevékenykedek smiley najolvan ennyi röviden vagy hosszan. Sok kedvenc pályám van és sokat utálok is.
Szerkesztette: krisT - 2009.01.28 19:57
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Gerzson
Tag

Hozzászólások: 3
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2009.01.11

x1
Elküldve: 2009.02.16 11:27
1986 augusztus 13-án jöttem eme világra Budapesten, amikor még Csernobiltól volt hangos a világ. Commodore 64-el kezdtem gépes pályafutásom, ami 5 évig szolgált minden nap, de egy szilveszteri estén az örök vadászmezõkön tért nyugovóra. Ezután kezdtem a PC-k felé kacsingatni. Elsõ szimulátorom a Grand Prix Legends volt, ami szerintem akkoriban a legjobb szimulátornak számított a vetélytársaival szemben. Mellette a GP4 és a F1 Challenge foglalt még le, de inkább az ezekhez kiadott zárt kasznis módok vették el a legtöbb idõmet. 2004 derekán megjelent a GTR az FIA GT hivatalos játéka, amibe egybõl beleszeretem. Utána még kipróbáltam a GT Legends és a GTR2-t. 2007-ben csatlakoztam a HRC csapathoz, akiknek a mai napig a tagja vagyok. 2008-ban a csapat GTR2-bõl rFactorra váltott és ott folytatjuk versenyeinket. 2009 elején figyeltem fel a HOPTO ligára és gondoltam kipróbálom magam más ligában is. Azóta a Liszensz Ligában versenyzek és jelenleg a Silver ligában szeretnék bejutni. Mostanában egy Logitech Formula EX kormányt nyüstölök, aminek 1 éve elromlott a pedálja Richard Burns Rally közben így azóta csak a kormányt használom. De már gyûjtöm a pénzem egy Fanatec Porsche kormányra smiley
Szerkesztette: Gerzson - 2009.02.16 11:31
Szerzõ -
dnycs
Tag

Hozzászólások: 4
Lakóhely: Kaba
Regisztrált: 2009.01.24

Elküldve: 2009.02.16 13:01
-
Szerkesztette: dnycs - 2009.10.27 20:20
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Zoletti
Tag

Hozzászólások: 14
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2008.11.11

x1
Elküldve: 2009.02.20 12:28
CSAPÓ 1-es! Kamera a helyén? Ok akkor kezdjük! smiley

1979 október 22. Születtem, pontban mikor a legszebb csillag fent volt az égensmiley Kiskoromban már elég elvetemûlt autómániás voltam így hát nem is csoda ,hogy jelenleg itt nyomom az ipart smiley. A Forma 1 számomra mindíg is a kedvec autósportom közé tartozott de valahogy még is más szériában kezdtem el a pályafutásom. NASCAR szériában rengeteg futamon vettem részt és ahogy sokan gondolják egyáltalán nem unalmas versenyek közé tartoznak. Igaz azért pl:230 körös móka kicsit megterheli az embert de én mint nagy rajongója elmondhatom kilehet bírni. KITARTÁS jeligével smiley.
A Forma 1 2008 évben jelentett nagy áttörést számomra. Ekkor tértem át az RFACTOR programra. Elõszõr Red-Bull Racing csapatban próbálgattam vezetési technikámat az elsõ ligámba melynek C-liga volt a neve. Sikerûlt már az elsõ szezonban a bronzérmet bezsebelnem. Ezek után más más ligákba is belenézegettem. HOPTO ligába való érkezésem számomra is meglepetés volt. Az elsõ teszt futamomom MONACO volt ahol esélyt kaptam az indulásra KANADÁBAN. Sikerûlt egybõl a dobogóra állni, igaz nem tudtam sok futamon részt venni ez idáig de bízom abban ,hogy a következõ szezonba esélyesek közé fogok tartozni.

CSAPÓ VÉGE smiley
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Csuly
Tag

Hozzászólások: 177
Regisztrált: 2008.08.24

x1
Elküldve: 2009.08.04 14:34
1992. Június 16.-án születtem. Ovodás koromban már olyan képet készültek rólam hogy dömpert mosom slaggal, meg hasonlóksmiley
Tudtam hogy autó versenyzõ akarok lenni. Mára már felfogtam hogy kicsi az esély arra hogy igazi versenyzõ legyek, hiszen nincs anyagi hátterem. Ezért elkezdtem szimulátorokon játszani. F1 2002 majd utána F1C. Itt kerültem be elsõ ligába az indexf1-be ahol tesztpilóta ként kezdtem. Ott tanultam meg szinte mindent. Késõbb eltüntem 2évre majd visszatértem saját ligámmal. Nem sikerült összehozni a csapatot sebaj. Társultam 1másik liga mellé, ahol mondták semmi esélyem mert ott kemény emberek vannak... Az volt életem elsõ futam gyõzelme. Megin fél évre abbahagytam majd ide kerültem a hoptohoz... Nem tudom versenyzõ társaim mien pilótának tartanak, de a tény az hogy könnyen telelesz a hócipõm. Pl kanadában amikor elöször gép hátra sorolt, és rajt után hiába elõztem meg elõttem haladót rámhúzta a kocsit hogy véletlenül se tudjak elmenni... Itt volt a pont ahol elég volt, itthagytam a silvert... Elmentem tanulni. Meglett középfokúm utolsó pár versenyre amikor tudtam jönni jöttem... Rövdien ennyi. Amúgy motor sportokban is otthonosan mozgok smiley


Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
Penge
Tag

Hozzászólások: 70
Lakóhely: Arnót
Regisztrált: 2009.06.20

x6 x5 x7
Elküldve: 2009.08.09 10:23
1988. június 17-én jöttem a világra, Lengyel Péter néven egy Miskolci kórházban. Leszámítva azt a hetet, születésemtõl fogva egy kis településen, Arnóton lakom. 95-ben kapta a család az elsõ számítógépet egy 486-os gépezetet, szigorúan munka céljából. Persze nem lehetett elkerülni, hogy játékok kerüljenek a gépre. Test Drive 2, meg miegyebek (még az autoexec.bat-ot is elõször autósjátéknak néztük...). Akkoriban a Microprose F1GP_je ment nálunk nagyon... Aztán ahogy jöttek a jobb gépek, jöttek az újabb játékok. Mindenféle stílus felé nyitott voltam/vagyok, egyedül talán a 2000 feletti F1-el vagyk úgy, hogy inkább nézem... Ami leginkább leköt, az a pályaautózás, régi F-1, rally, drift (pályaautózás közben is akár). Vezetési stílusomról néhány szót... Hát szeretem ha keresztben csúszik a vas... Néha kifejezetten élvezem, még akkor is ha amúgy nem nyerek vele idõt. Akcióban szeretek biztosra menni, nem szoktam 50- nm-rõl beszúrni, ha érzem, hogy van esély próbálkozom :-) rFactorral gyakorlatilag megjelenése óta foglalkozom. Mostanában egyre többet, mióta a 2009-es Sörligába csatlakoztam, ahol idén 2. lettenm összetettben. Van még mit fejlõdnöm... Kedvenc modjaim közé tartozik a HistorX mod, meg minden amibe vagy régi autók, vagy közel utcai autók vannak. Természetesen RWD, hogy élvezetes legyen. Ennyi

Bye
Szerzõ RE: Versenyzõk Életútja
valvetronic
Tag

Hozzászólások: 22
Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 2009.02.27

x4
Elküldve: 2009.08.15 11:16
'92 nyarának második napján születtem Budapesten (ahol azóta is élek), éppen hogy átlépve az "évvesztesi határt".
Kicsi koromban kialakultak a fõ érdeklõdési irányaim amik alapvetõen mára sem változtak: autók, kerékpározás.
Mára ezek a szenvedélyek extrém magasságokat öltöttek nálam. Naponta 45 percet töltök el az interneten csak autós híreket olvasva. Legnagyobb vágyam is ezzel kapcsolatos: saját autó.
Ahogy cseperedtem, kezdtem el érdeklõdni a technikai sportok iránt. A Formula-1 eseményeit immáron 11 éve követem figyelemmel. Egyre lankadó lelkesedéssel. Véleményem szerint az F1 alapelveit semmibevevõ módon "fejlõdik" a sportág évek óta ... Ma az autóknak 400zal kéne menniük. Nem pedig kibírni egy Kubica-féle balesetet!
További technikai sportok amik érdekelnek: RedBull AirRace, rally (IRC)
Nagy szenvedélyemmé vált 2006 óta a fotózás is.
Jelenleg a Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola taulója vagyok.

Számítógépes szimulátorok terén a Grand Prix 3 és a Colin McRae 2 demojával kezdtem. Majd miután meg lettek a teljes verziók következett az F1 Challenge 99-02. Nagyon sokáig töretlenül kitartottam mellette. 2007-ben tértem át az rFactorra, Pengével karöltve debütáltunk az On-Line versenyzés terén egy kis ligában ahol 2 futamon keresztül egymás ellen harcoltunk, de nem akadt méltó ellenfelünk. Távozásunk után a liga megszûnt.
2008 nyarán kezdõdött el az On-Line versenyzõi "pályaufásom" azon részlege amit én "profinak" hívok. Jelentkeztem a Sörligába. A 2008/2009-es szezonban 2 gyõzelmet és 4 pole pozíciót szereztem, azonban képtelen voltam tartani a lépést Aidoniával, az összetettben nagy hátránnyal végeztem mögötte.
Ezek mellett álandó segítõje lettem Plettnek, aki igyekszem jó tanácsokkal ellátni (azóta is smiley )
A 2009-es szezonban több tehetség is érkezett a ligába akikkel ritkán tudtam tartani a lépést amihez részben hozzájárult az is, hogy az autó nem passzolt a vezetési stílusomnak. 1 Pole pozíciót szereztem amit azon a versenyen gyõzelemre is váltottam. 4. helyen végeztem az összetettben.
Eme szezon közben regisztráltam a Hoptohoz, sikeresen megszereztem a szuiperliszenszet és részt vettem 1 Silveres futamon (ahol utolsó lettem smiley) és jópár Touring versenyen (itt pontokat is szereztem). Nagyon élveztem mindet.
Az On-Line eltöltött idõk során védjegyemmé vált a rajtolási képességem. Többször is elõfordult, hogy 3nál több autót rajtoltam le. A Rekord Sörligában 5, Hoptoban 9 autó.
A Hopto és a Sörliga közösségének egybeolvadásának Én voltam az ötletgazdája.
Egyelõre ennyi smiley
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]