HOPTO
32,043,741 látogató
Aktuális bajnokságok:
        
 
Aktuális ligák

Rfactor 2 szerver
Teamspeak


Facebook
 
Hopto.hu VIP
Csatlakozok
A hopto.hu autószimulátoros közösség facebook csoportja.
 
Lezárult bajnokságok
Golden:
Golden 2008-2009 - Tab.
Golden 2009-2010
Golden Liga 2010-2011
Golden Liga 2011-2012
Golden Liga 2012-2013
GOLDEN F1 2014
Silver:
Silver 2008-2009 - Tab.
Silver 2009-2010
Silver Liga 2010-2011
Open Wheel:
OW1 Formula BMW (1)
OW1 Formula BMW (2)
OW2 Indycar
OW1 Formula Renault (1)
OW2 GP2
OW1 Formula Renault (2)
OW1 Formula Master (1)
OW1 Formula Master (2)
OW1 Formula Reiza F3
OW1 Formula Predator
F1 1994
OW1 WSR 3.5
OW1 World Series by Nissan
HOPTO GP2 2014
WSR 3.5 RELOADED
F1 1976
Silver F1
Túraautó:
HTCC - BMW GTR
Sörliga Gallardo
Sörliga RETRO Minikupa
K1 Clio (1)
T1 Clio (2)
T2 Aston Martin
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (1)
T2 BMW Z4
T3 Porsche
Night Fun Cup
T1 Alfa Romeo 147 világkupa (2)
T2 BMW Z4 (2)
T3 Ferrari 458
T1 Skoda Fabia (1)
T1 Skoda Fabia (2)
T2 Corvette
T1 BMW1 (1)
T2 GT3
T1 BMW1 (2)
WTCC 2011-2012
T1 Honda S2000
T1 DTM 1994
T1 Stock Car V8
WTCC 2012-2013
WTCC 2013
DTM 2013
V8 Supercars
Porsche GT3
Seat Leon Eurocup
Radical SR8
ADAC GT
WV Scirocco
Gokart:
I. Gokart Bajnokság
II. Gokart Bajnokság
III. Gokart Bajnokság
IV. Gokart Bajnokság
Liszensz:
McLaren F1
Formula Nippon
F1'91
Champ Car
HTCC FIA GT
HTCC Seat
rFactor2:
RF2 Porsche GP
Egyéb:
1. Születésnapi kupa
1979 GP Classic
I. Sprint Liga
FSone 2008 Teszt
2. Születésnapi kupa
Karácsonyi kupa 2009
Toyota Atlantic ovál
Nyári kupa 2010
F1 2004 Liga
Karácsonyi kupa 2010
Summer Raly 2011
3. Születésnapi kupa
II. Sprint Liga
NASCAR FUN
rFactor2 Renault Megane
OWT BEST MIX
III.Sprint Liga
Race07:
WTCC 2007
Truck Series
Search the site

Enter words:


Fórumtéma megtekintése
HOPTO LIGA | HOPTO LIGA t?rsalg?
Oldal: 6 / 16 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Szerzõ RE: Szezon 2009
pikador
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 4147
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2007.11.12

x5
Elküldve: 2009.04.16 11:03
A Hard Core liga a következõ lépcsõfok a liga történetében. Én nem feltétlenül ragaszkodnék a csak kuplung segítséghez, csak ahhoz, hogy ésszerû keretek között kevesebb segítséggel menjenek a versenyzõk.



Idegeink kötélbõl.
Szerzõ RE: Szezon 2009
carlosrol
Tag

Hozzászólások: 1537
Lakóhely: Adács
Regisztrált: 2008.03.21

x259 x181 x95
Elküldve: 2009.04.16 12:04
-korábban hallottam hogy valaki a hátam mögött megvádolt, hogy azon a bizonyos licensz versenyen miután büntetést kaptam, sértõdötten kiléptem a versenybõl, nem érdekel ki volt, de egyszer s mindenkorra leszögezem, hogy internetszakadásom volt, addig nem lépek ki versenyrõl, ameddig pilótával találkozom a pályán, másrészt a büntivel együtt is visszajöttem volna a 3. helyre, a netszakadásra bizonyíték pedig: Imikével ugyanazon ip-rõl versenyzünk, és õ is ugyanakkor "lépett ki", amikor én... smiley A lényeg: bárki megvádolhat más pilótát, hogy biztos kilépett, meg nem is korrekten versenyzik, de az ilyen megnyilvánulások csak hátráltatják a liga sikerességét.

-Pikador írta korábban, hogy szubjektíven szeretné eldönteni hogy ki milyen ligába kerül. Egyrészt én csak egy javaslatot tettem az elosztásra (ami az eredeti kérdésben is szerepelt), felesleges javaslatokat várni erre vonatkozólag, ha már el van döntve, másrészt kíváncsi vagyok rá, hogy 2 hasonló "közepes" teljesítményû pilóta hogy lesz elosztva... mert az egyik pont befér az erõsebb ligába...riktán harcol pontszerzésért, míg a másik pilóta a normál liga élmenõje lehet....
a teljesítmény mutatószám egyértelmûen és pontosan meghatározza a pilóta helyét, így vitának nincs helye, és elfogultsággal se fogják vádolni az adminokat.

-Nem tudtam hogy a hc liga a nemzeti bajnokságba való delegáció "elõszobája", de gondolom max. 2-3 ember delegálható ide, nekik fölösleges hc ligában edzõdni, plusz csak kupplung segítséggel nagyobb lenne a különbség az 1. és utolsó helyezett között

-Vata...értem én hogy ez egy szimulátor... és hogy minél jobban hasonlítson a valódira.... viszont más motiválja, formálja a valódi f1-et, és más a szimulátor bajnokságot. én az elsõ 10 helyezettet jutalmaznám 10,9.....1 pontokkal... na ez egy újabb pontozási javaslat, ami elvetésre fog kerülni, viszont nektek adminoknak egységes irányt kell mutatni, hogy merre formálódjon a liga, mert ezek a javaslatok csak megosztják a jónépet, és ameddig 5-9 mp eltérés van egy ligában az 1. és utolsó helyezett között, addig mirõl is beszélünk?
Szerzõ RE: Szezon 2009
pikador
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 4147
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2007.11.12

x5
Elküldve: 2009.04.16 14:36
Carlos a kommented elsõ részéhez nem tudok nagyon hozzászólni. Engem speciel nem nagyon érdekelnek ezek a dolog, én még senkirõl sem hallottam ilyet hogy ilyen meg olyan mert kilépett menet közben.

A liga besorolással kapcsolatos dologra szeretnék viszont reagálni. A besorolás szubjektív lesz, ugyanis ez a legegyszerûbb és legbiztosabb módja annak, hogy azok kerüljenek a megfelelõ ligába akik oda valók. Tudjuk, hogy ki az aki igen és ki az aki nem, akkor akármilyen szabályrendszert felállíthatsz, nem lesz tõle jobb, hiszen már eleve tudod hogy ki az aki HCba való és ki az aki nem.

Hiába számolod ki hogy X versenyzõ átlagos helyezés mutatója jobb mint Y-é, ha Y eleve segítségek nélkül ment és ezért volt rosszabb, X játékos pedig sokszor okozott gondot a versenyeken, így a profi ligába nem való. Csinálhatsz akármilyen mutatót, ezt nem fogod kiszûrni.

Te nem voltál még itt annak idején, amikor a silver besorolás elõre kiszámítható volt, a besorolási idõszakban egyrészt leggyorsabb, másrészt a legtöbb kört teljesítõ emberek kerültek be. Na ekkor egyrészt jöttek egybõl a csalások (vágott körök a jobb idõért). Másrészt nem mérte a mentalitást. Így bekerültek olyanok is, akik az elsõ rajtnál 4 embernek a versenyét tették tönkre. Nem vált be.

A nemzeti F1-el kapcsolatban nem tudok túl sok mindent. Örülök, ha indul valaki a hopto képviselõjeként. Azt nem igazán értem miért mondod hogy felesleges HC ligában edzõdni.

A pontozás számomra részlet kérdés. Én sem tartom jó ötletnek azt, hogy aki nem lép ki verseny közben az kapjon pontot. Szerintem nem nagyon jellemzõ a ligára a kilépkedés. Úgyhogy találtunk egy nem létezõ problémára egy lehetséges megoldást smiley.
A kiterjesztett helyezés pontozás tavaly is felmerült, igazából maradtunk az f1nél és alternatívaként daijiro csinálja a motogp pontozás szerinti táblázatot a goldenbe. Az általad javasolt pontozásnál véleményem szerint nincs eléggé jutalmazva a futamgyõztes és valójában csak a 9., 10. helyezettet érinti a dolog. Én speciel sokszor 1 vagy 2 hellyel csúsztam le a pontszerzésrõl, de igazából nem zavart, hogy nem szereztem pontot, így értékesebb az az 5 amit sikerült bezsebelni. Ha már kiterjesztjük a pontozottak létszámát akkor ne 2vel tegyük, hanem 5el (mert annak már inkább van értelme) és akkor legyen hivatalosan a moto gp féle pontozás. Bár én maradnék a hivatalos f1nél és nemhivatalosként a motogpnél ahogy a goldenben van.

Azt nem tudom hogy érted hogy 5-9 mp van az elsõ és az utolsó között, szerintem ez éppen arra mutat rá, hogy nem a tudásszint alapján vannak a ligák és ez nem szerencsés. Amúgy ez másként nem is lehetett eddig, az az elsõ alkalom, hogy ezt meg tudjuk lépni, éppen ezért meg is tesszük.

Annyit higgyetek el, hogy míg nektek a versenyzéssel kapcsolatban vannak tapasztalataitok, nekünk a liga szervezésben van smiley. Nem felesleges amit írtok, éppen ezért kérdezzük a véleményeteket, a sok lehetséges alternatíva közül próbáljuk meg a legjobbat kiválasztani.



Idegeink kötélbõl.
Szerzõ RE: Szezon 2009
Csuly
Tag

Hozzászólások: 177
Regisztrált: 2008.08.24

x1
Elküldve: 2009.04.16 16:00
Bocsi pika tájékozatlan vagyok mostanában, akkor csak 1mod van 09-es tisztáztuk elnézést.

Pontozás.... Szerintem jó ami most van goldenben. Így is meg úgyis...

Esetleg még pontozás nem VB pontállásban kéne megnyilvánítani hanem DSR pontban nem? Aki befejez egy versenyt +5 DSR aki ok nélkül kilép -10DSR. Vagy valami ilyesmi ez csak egy nyers ötlet.


Szerzõ RE: Szezon 2009
Bedy
Tag

Hozzászólások: 361
Lakóhely: Békés
Regisztrált: 2008.01.15

x1 x2
Elküldve: 2009.04.16 16:10
A Nemzeti F1 Bajnokságban 2 pilóta képviseli a Hopto ligát.
Napster és Bedy . 2 futam után Napster a 4 , mig Bedy a 7. helyen áll a bajnokságban. Azonos csapatban (Red Bull) itt 2. helyen állnak smiley


Szerzõ RE: Szezon 2009
pikador
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 4147
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2007.11.12

x5
Elküldve: 2009.04.16 16:21
Gratulálok Bedy smiley Nagyon királyok vagytok smiley Ott milyen moddal mentek?


Idegeink kötélbõl.
Szerzõ RE: Szezon 2009
haflac
Tag

Hozzászólások: 1128
Lakóhely: Nagykáta
Regisztrált: 2009.03.16

x13 x25 x15
Elküldve: 2009.04.16 17:14
Nagyon hallkan jegyzem meg ,én meg 3 külföldi ligában képviselem a HOPTO ligát smiley.Sajan ott még ezt nem tudják,hogy HOPTO-s vagyok,igaz csak 3 vagy 4 hete vagyok itt.


"öreg Jedi az nem vén Jedi" -by pikador
"Obi Van haflac" -by pikador
Szerzõ RE: Szezon 2009
Bedy
Tag

Hozzászólások: 361
Lakóhely: Békés
Regisztrált: 2008.01.15

x1 x2
Elküldve: 2009.04.16 17:20
pikador írta:
Gratulálok Bedy smiley Nagyon királyok vagytok smiley Ott milyen moddal mentek?


CTDP2006 segítség: NO


Szerzõ RE: Szezon 2009
Adam
Tag

Hozzászólások: 1136
Lakóhely: Szany
Regisztrált: 2008.12.31

x11 x24
Elküldve: 2009.04.16 18:29
Én ugy gondolom, hogy a HC és a "gyengébb" liga között nem szabadna ekkora különbség lenni, hogy: Hc--> no help.; a másik meg full help. Szerintem a semi-pro ligában is nehezíteni kéne egy kicsit. pl: közepes tc, és stabilitás.



Szerzõ RE: Szezon 2009
pikador
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 4147
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2007.11.12

x5
Elküldve: 2009.04.16 19:39
Ok Adam, de gondolom te nem billentyûzetrõl játszol. Billel azokkal a segítségekkel lehet játszani amik most vannak. Az alatt pedig nem nagyon.


Idegeink kötélbõl.
Szerzõ RE: Szezon 2009
Adam
Tag

Hozzászólások: 1136
Lakóhely: Szany
Regisztrált: 2008.12.31

x11 x24
Elküldve: 2009.04.16 20:20
ok, értem. Akkor majd mi eldönthetjük a segitségeketsmiley


Szerzõ RE: Szezon 2009
Csuly
Tag

Hozzászólások: 177
Regisztrált: 2008.08.24

x1
Elküldve: 2009.04.16 20:33
Szerintem még annyit lehet hogy a hibásodásokat belehetne kapcsolni.. hogy ésszel... Aztán idõjárás... Szerintem az is oké lehetne. És esetleg károsodás szorzó? Hogy mindenki jobban vigyázzon. Szerintemsmiley


Szerzõ RE: Szezon 2009
VATANEN
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 1619
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2008.05.08

Elküldve: 2009.04.16 21:40
A CTDP 2006 ra visszatérve az alapvetõleg single playerre lett irva.... Így a maszimnak akik rendezik a hrc vel a nemzeti f1 et a mod fizikályához és a pálya fizikályához hozzá kellett nyúlnia. Így nincsennek különbségek mostmár autók között. sem. viszonylag jól megcsinálták a maszimosok az egészet.

Én mindenképpen olyan modot javasolnék 2009 re ahol a setupolás nagyobb fejtörést okoz a billentyûsöknek is.- szerintem a semi pro ligát ezzel kellene nehezíteni.

Carlos: értem a hozzászólásod lényegét hogy 5 mp van az emberek között . De egy valamit ne felejtsünk el. Jelen pilanatban tudtommal az egész országban csak a hopto liga kezel 2 külön ligát (golden-silver) ugyanazzal a moddal.
Javíts ki ha tévedek.
A "hopto rendszerben" vannak hibák. Nos pontosan ezért is vitatkozunk itt a fórumban hogy a 2009 es szezon jobban menjen mint az idei.
Az addig mirõl is beszélünk kérdésedre a válasz ezsmiley

Emelett szubjektívnek kell lennünk a pilóták besorolásánál. hiszen a pilóták teljesítményére lehet pontrendszert felállítani de az emebri mivoltukra nem. És mivel ez egy liga itt a jó hangulat az elsõ és az erõs kiélezett verseny csak ezután jöhet.
tehát ha egy ligába beledobáljuk az összes legjobb versenyzõt akik utálják egymást akkor nagyobb hibát követünk el mintha egy két lassab de jófej versenyzõt teszünk be akik a ligát nem bomlasztják. vádaskodásokkal.... Cibala nehogy magadra vedd - általánosságban beszélek. smiley

Azt meg végkép nem értem miért is mondod hogy az adminoknak egységes irányt kellene mutatniuk.
Nincs itt baj az egységes iránnyal 2009 szeptemberében elõveszem az ostoromat és meghajtom az adminokat. --- csak hogy tudod itt az egészet nem csak magunknak akarjuk csinálni hanem nektek versenyzõknek is.
Ehhez pedig a véleményetekre van szükség.
Itt teljesen felesleges egy irányt kijelölni és afele menni fafejjel ha az késõbb azt eredményezi hogy a ligából az emberek lelépnek.

Röviden ennyi smiley


PRACTISE AND N_JOY !
Szerzõ RE: Szezon 2009
CiBa
Adminisztrátor

Hozzászólások: 4071
Lakóhely: Csákvár
Regisztrált: 2009.01.26

x3 x7
Elküldve: 2009.04.16 22:08
Dehogy veszem magamra ,hiszen azt sem tudom mirõl beszélsz.Honnan veszed ezt örökké,hogy a pilóták utálják egymást?Én két olyan pilótát nem tudnék említeni akire egyáltalán ezt rá lehetne fogni.Nincs itt semmilyen vádaskodás,ellenségeskedés meg pláne nincs.Mindenki teszi a dolgát.Lennél egyszer fent a szerveren éjszaka,mikor könnyesre röhögjük a szemünket,mondjuk éjféltõl 4 óráig.Semmi mást nem látsz a chat-en csak "dé"betûket meg "lol-okat".Pont,hogy a társaság itt nagyon jó.
Természetesen mi pilóták is azért írkálunk ide ,hogy jobb legyen a következõ szezon,de én azt vettem észre,hogy nektek(pikának és neked)már konkrét terveitek vannak,amin max 1-2 simítást szeretnétek még tenni.Nincs is ezzel semmi gond,hisz tiétek a liga,de nem sok értelmét látom már javaslatokat tenni.Pika légyszíves írdd le miben van még nyitott kérdés!A moddal még várunk,azt tudom(vagy nem?smiley).
Szerzõ RE: Szezon 2009
pikador
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 4147
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2007.11.12

x5
Elküldve: 2009.04.16 23:32
A pontozás kérdése még például teljesen nyitott. Pontozásba van még olyan lehetõség is, hogy járhat pont az idõmérõ gyõztesének és/vagy a versenyben futott legjobb köridõért is.

A tesztidõk megfutása egy másik kérdés. Tegyük fel hogy mind a két liga ugyanazzal a moddal megy. Pro port segítségek nélkül, Semi port segítségekkel. A pro-sok hol fussák meg a tesztidõt? smiley


Idegeink kötélbõl.
Szerzõ RE: Szezon 2009
VATANEN
Fõ Adminisztrátor

Hozzászólások: 1619
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 2008.05.08

Elküldve: 2009.04.17 00:46
Szerintem elég ha a futamon kapcsoljuk le a segítséget és a tesztidõt megfuthatják ugyanúgy ahogy most az meg hogy HC -sek segítséggel futják meg a tesztidõt vagy nem az szerintem legyen rájuk bízva.
ez még szerintem igy is jobb mint külön porton tesztelni.

Cibala
Azaz egész hozászólás csak egy válasz volt carlosnak ne ragadj ki egy mondatot a szövegbõl mert ugy nincs értelme.
az csak egy magyarázat hogy miért kell szubjektívnek lenni. és hogy ilyesfajta dolgokat nem lehet pontrendszerrel mérni.

Amúgy meg ez a liga nem a miénk pikával ez a hopto közösségé ugyanannyira a tied is mint haflacé vagy bárki másé.

-----------
HÉj héj héj ezernyi kérdés nyitott még plul, hogy akkor most ki utál kit?
smiley

Nameg az hogy legyen e dsr büntetés ha valaki 2 futamnál többet visszamond?

A versenyzõi helyeket három kihagyottfutam után vegyük el vagy éppen egy futam után?

Legyenek e hivatalos szabadedzések és qualifikációs napok? amikor a HC sek futják esetleg a gyorskörüket segítség nélkül.

Legyen e Online racing control aki büntet a futam alatt ?

Az online racing control hoz lehessen e bejelenteni TS en keresztül vagy csak szúrópróba szerûen büntessen interaktívan a futam alatt?

Ez csak néhány kérdés egy adag lsd után smiley


PRACTISE AND N_JOY !
Szerzõ RE: Szezon 2009
jimbim31
Tag

Hozzászólások: 1421
Lakóhely: Nyíregyháza
Regisztrált: 2008.10.04

x6 x4
Elküldve: 2009.04.17 00:47
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSSSS............?!
Mi lenne,ha totál valósághûek lennénk?Ne legyen azonos fizika.A McLaren legyen McLaren,a Force,Force.Erõsebb,gyengébb,és múljon minden a setupon,a pilótán és a csapaton.A setupokat teszt alatt ne küldözgessük át másnak,mindenki alakítsa a saját csapattársával akár MSN-en,vagy adott nekünk a TS,vagy P.Ü. az oldalon.
Hosszabítsuk a versenytávot,és változtassunk a mechanikai hibákon,mert ezzel lehet,hogy nem elég egy kiállás egy adott versenyen,mint most,és ezzel is lehetne taktikázni,hogy kinek milyen a setupja,mennyire gumi zabálós,motor égetõs.
Ez lenne a lényeg,a TAKTIKA!!!
Agyaljon mindenki a setuppal!Egy gyenge Force lehet lever mindenkit,mert jó setupot csinált a csapat!
Nem vagyok egy Ferrari rajongó,de amilyen taktikai húzásokat csináltak az elmúlt években,le a kalappal.Vagy itt volt most nekünk Glock! smiley Amit a gumikkal mûvelt,eszméletlen volt.És ez mind az agyalás,a helyzet felismerés!Ha végig mész egy versenyen,és úgy nyersz,hogy tudod,Te csináltad a setupot (esetleg a csapattársaddal),Te találtad ki a box kiállást,hogy melyik körben,mennyi benzinnel,szerintem annál nagyobb dicsõség nem kell!!!

Én azt mondom,és ez az én véleményem,hogy ha így menne egy szezon,akkor én a Force-ba,vagy az Aguri-ba is beülnék,hiába tudom,hogy gyenge,de reménykednék,és dolgoznék azon,hogy minnél jobb eredményt érjek el!

És ne felejtsük el,hogy van nekünk egy TV-nk,amit nagyon profi srácok mûködtetnek,és gondoljatok bele Over milyet ordítana,ha egy aguri lenyomna egy McLarent különbözõ fizikával és setuppal! smiley

Ez lenne a hozzászólásom a témához!!! smiley
Szerzõ RE: Szezon 2009
haflac
Tag

Hozzászólások: 1128
Lakóhely: Nagykáta
Regisztrált: 2009.03.16

x13 x25 x15
Elküldve: 2009.04.17 07:03
Nekem nagyon tetszik Jimbin ötlete.Bár én annyira nem ismerem az rft modot(inkább semennyire),hogy tudjam mekkora külömbség lehet egy ferrari vs force india között.A csapatom belüli setup megosztás az kimondottan tetszik,DE vannak olyan emberkék akiknek a setup gyártása legalább akkora fejtörést okoz mint nekem integrálni,én nagyon szívesen adom át másnak az álltalam kreállt setupokat,mert lehet,hogy azzal segítek a másikon ,mondjuk ezzel tud egy épkézláb kört megtenni, mert az övé nem stabil stb.Nekem is adott már más is.Csak a setup egy dolog,a vezetési stílus amihez készült a setup az meg a másik.

A versenytáv növeléssel az én ötletem ,hogy 70-75 perc hosszuságuak lehetnének a futamok,persze körben meghatározva(ha 2 perc/lap akkor 37 kör például),illetve a taktikát lehetna növelni azzal,hogy a gumikopás mértékét 2 vagy többszörösére lenne állítva,valamint az üzemanyag fogyasztását is ily modon gyorsítani,és máris lehet taktikázni(pl.:kevés benzin lágy gumi--gyors néhány kör,sok benzin hard gumi-sok kör)


"öreg Jedi az nem vén Jedi" -by pikador
"Obi Van haflac" -by pikador
Szerzõ RE: Szezon 2009
Csuly
Tag

Hozzászólások: 177
Regisztrált: 2008.08.24

x1
Elküldve: 2009.04.17 07:55
nem rosszak az ötletek, de ezzel az lesz hogy nem mindenki egyenlõ esélyekkel indul. Tudnunk kéne mekkora az egyes kocsik közötti hézag... A setupolás meg kínai nyelven van nekem... Ha indítanának egy oktató filmet setupolásról v tanfolyamot, akkor jó lenne.


Szerzõ RE: Szezon 2009
Adam
Tag

Hozzászólások: 1136
Lakóhely: Szany
Regisztrált: 2008.12.31

x11 x24
Elküldve: 2009.04.17 17:42
Igen, a versenytávot azt lehetne növelni, és amit Haflac írt hsz-e utolso részében azt is jó ötletnek tartom. mert így nem a sablonos egy kiállás lenne mindenkinél és úgy tényleg lehetne taktikázni.
Jimbim is jókat írt, de a nem egységes fizikával nem értek egyet smiley


Oldal: 6 / 16 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Kattints ide!

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Üzenõfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

tomahawk
2024.02.19 15:59
Sziasztok, igaz hogy csak itt, de atveszem a pole poziciot. ;]
Csuly
2023.12.13 11:59
up smiley
Adam
2022.05.15 18:14
Na csá smiley
tomahawk
2022.04.06 16:57
Szeva Bedy, 1000 eve .......... hogy kiloktelek Kanadaban halozati hiba miatt . ;]
Plett
2022.03.02 20:59
Engedjétek el smiley
Bedy
2022.03.01 15:29
Szevasztok! Azért se Toma ?
tomahawk
2022.02.01 17:07
Sziasztok, gondoltam ujra irok ide valamit hogy egy ideig megint az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. :] Mondjuk az eves beirogatasokon felul azert tolnek par kort, hatha nem csusznek ki az elso kanyar ... a francokat ... egyenesben. ;]
VATANEN
2021.12.24 15:17
Talán egyszer igen smiley Ha jó sokan szeretnének újra élni smiley
gyuszi
2021.12.19 17:44
Sziasztok! Időnként én is benézek...kis nosztalgia....és talán egy kis kíáncsiság,hogy elindul-e az élet itt.
Fix
2021.10.24 12:53
smiley
CiBa
2021.01.02 10:09
BÚÉK! smiley
Finland
2020.12.20 20:36
Sziasztok! Kellemes lakomázást mindenkinek az év hátralevő részére smiley
Adam
2020.12.20 17:58
bummm
pikador
2020.12.19 18:19
Azt bizony nagyon jól tetted smiley
tomahawk
2020.12.15 23:47
Sziasztok, gondoltam irok ide valamit hogy az enyem legyen a legfrissebb bejegyzes. ;]